Lucie Furstova


"Intuitivní řešení, které nám zvedlo počet objednávek"

- Za Adventure Golf Jihlava doporučuje Lucie Fürstová


Proč jste se rozhodli využít rezervační systém a proč zrovna Citydiář?
Hledali jsme alternativu k rezervačnímu systému Reservanto, které jsme už dříve využívali. Pro Citydiář jsme se rozhodli nejen z důvodu lepšího poměru cena - výkon, ale také dalších důvodů.

Jaký byl ten další hlavní důvod?
Do systému bylo zbytečně složité přihlašování, přesměrovávalo to klienty na úplně jinou stránku, která nekorespondovala s tou naší. U Citydiáře se nám líbí, že klienti si rezervují službu jednoduše přímo na našem webu. I cenově se nám Citydiář zamlouval.

Byla znát změna v řešení rezervací on-line na počtu objednávek?
Ten nárůst jsme ani nečekali. Pro uživatele jsou rezervace přes Citydiář intuitivní, nebylo třeba se nikde přihlašovat a lidé si rovnou vybrali službu, kterou chtěli, zapsali na konkrétní termín jméno, příjmení, počet osob a měli hotovo. Původně jsme měli několik jednotek rezervací, po nasazení Citydiáře se nám počty rezervací několikanásobně zvýšily.

Měli jste nějaké své speciální požadavky na funkce rezervačního systému?
Vhodné pro nás bylo to, že lidé vidí najednou všechny služby, nemusí se nikam překlikávat. V jednu chvíli si mohou rezervovat jak minigolf, tak simulátor nebo pétanque.

adventuregolf

Jak jste spokojeni s fungováním Citydiáře a s technickou podporou?
Když mám ohledně rezervací nějaký problém, tak volám a mám pocit, že se věci řeší. Chápu, že některé věci nejdou z minuty na minutu. Byli jsme jedni z prvních klientů, problémy s laděním systému se tak řešily za provozu. Technická podpora funguje.Založte si účet na zkoušku nezávazně a zdarma!

Založit účet